Drony na Aliexpress

Jeśli zdecydowałeś się wejść w XXI wiek i kupić swój pierwszy dron, AliExpress jest świetną platformą do rozpoczęcia wyszukiwania. Używając zwrotu kluczowego „drone Aliexpress” w twojej ulubionej wyszukiwarce, twoim oczom pojawi się niekończąca się seria wyników.

W rzeczywistości, na AliExpress znajdziesz duży wybór dronów w przystępnej cenie, od mikro-dronów z kamerami kieszonkowymi, do dronów z kamerą HD i GPS – takie jak Bebop Drone lub Rolling Spider, które możesz kontrolować w czasie rzeczywistym z telefonu.

Tak więc pytanie brzmi: jak znaleźć wysokiej jakości drony o atrakcyjnym wyglądzie i w przystępnej cenie? Faktycznie kilka lat temu nikt nie posiadał drona. Dziś jest najpopularniejszym gadżetem elektronicznym wśród ludzi w każdym wieku i każdego pochodzenia.
Gadżety te, kiedyś zaawansowane technologicznie i niezwykle drogie, obecnie uważane za zabawki dla dzieci i dorosłych. Oprócz tego drony są również wykorzystywane przez firmy i wszelkiego rodzaju profesjonalistów: do nagrywania filmów, robienia zdjęć lub transportu różnych towarów z jednego miejsca do drugiego. Kto może powiedzieć, do czego będą używane za kilka lat: możliwości są nieograniczone.

Jeśli nie jesteś ekspertem od dronów i potrzebujesz przewodnika po odpowiedzialnym i opłacalnym zakupie, poniżej znajdziesz cenne informacje na temat swojego pierwszego drona!
Ostatnio wydaje się, że wszystko, o czym rozmawiamy, jest dronami i niejednokrotnie zdarza się, że patrzymy w górę i widzimy latającego quadkoptera. Dlatego też, jak można się tego spodziewać, AliExpress oferuje szeroką gamę tego rodzaju produktów, idealnych na każdą potrzebę. Ale od czego zacząć? Oczywiście od dokładnego przeszukania sieci!
Najskuteczniejsze terminy i słowa kluczowe używane do znalezienia dronów na AliExpress to:

  • Drone
  • Drone Rc
  • Microdrone
  • Quadcopter
  • Video drone
  • Drone GoPro

Wybierz odpowiedniego drona!

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie drona to funkcja, pożądane akcesoria i odległość, na której chcesz latać. Ważne jest, abyś zastanowił się, czy będziesz używał go na zewnątrz na duże odległości, czy też chcesz go używać we wnętrzach. Jeśli masz już aparat (na przykład GoPro) czy chcesz go zainstalować na dronie lub czy wolisz kupić drona z dołączoną kamerą.
Po uwzględnieniu tych funkcji wex również pod uwagę inne czynniki, takie jak rozmiar, zasięg, żywotność baterii, czas ładowania i funkcje aparatu. Wszystkie te informacje znajdziesz w zakładce „Szczegóły produktu” lub w sekcji „Specyfikacje przedmiotu” na AliExpress.

W przypadku innych pytań zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą. Dron może być wymagającym zakupem, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę niektórych modeli. Z tego powodu zalecamy, abyś dopytał o wszystkie ważne informacje i przeprowadził wyczerpujące wyszukiwanie.

Drony zdalne i bojowe

Istnieją dwa rodzaje dronów: zdalnie sterowane – można je nazwać domowymi – oraz te, których armia używa w akcjach bojowych. Dron, którego prawdopodobnie szukasz, to zdalnie sterowany mini-dron – a nawet technicznie nazywany dronem Quadcopter.
Dron jest podobny do zdalnie sterowanego śmigłowca, ale znacznie bardziej techniczny i można go wykorzystywać do wielu różnych działań, takich jak nagrywanie filmów z wydarzeń lub zapierające dech w piersiach krajobrazy. Niektóre drony latają do 90 metrów, więc dobrze wykorzystasz szanse na tworzenie wyjątkowych i ekscytujących filmów. Większość dronów ma przednią kamerę, a jeśli nie ma jej w zestawie, łatwo zamontujesz własną.

Najlepsze drony na AliExpress:

AR Drone 2.0 ze zintegrowaną kamerą wideo HD
AR Drone 2.0 jest jednym z najlepszych dronów pod względem jakości do kwoty: w rzeczywistości stosunkowo tani i profesjonalny. Z tego powodu jest również jednym z najbardziej popularnych i cenionych w wielu krajach. Dron jest wyposażony w zintegrowaną kamerę wideo HD i fantastyczną aplikację na smartfony i tablety. Jest idealny zarówno dla początkujących, jak i ekspertów.

DJI Phantom

Dron ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także niezwykle piękny: jego unikalna konstrukcja przypomina ptaka w locie. Wyposażony w kamerę GoPro, DJI Phantom jest bez wątpienia jednym z najlepszych i najbardziej profesjonalnych produktów na rynku. Na AliExpress znajdziesz go w najlepszej dostępnej cenie.

Syma X5C

Ten dron możesz kupić na AliExpress za 30$ do 40$. Wyposażony w fantastyczną kamerę HD. Opinie na AliExpress dla tego produktu są w 100% pozytywne!

Walker QR X350

Walker QR X350 jest mniej więcej tańszą i mniej wyszukaną wersją DJI, ale wielu użytkowników poleca go i jest bardzo zadowolonych z jego wydajności. Prawie wszystkie opinie na AliExpress są pozytywne. Drony te sprzedawane za 478$ w porównaniu z rzeczywistym Phantomem, który na AliExpress kosztuje 1439$.

Drones Syma

Jak już powiedzieliśmy, wiele dronów wyposażonych jest w kamery i GPS: tak też jest w przypadku FPV, który ma kamerę wysyłającą obrazy w czasie rzeczywistym do telefonu, czy to Android, czy iPhone. Z drugiej strony, możesz też zdecydować się na zainstalowanie GoPro na nowym dronie: montaż będzie łatwy a kamera będzie działała idealnie. Na AliExpress kupon znajdziesz wiele modeli tego typu. Najpopularniejszym jest dron quadcopter, wyposażony w cztery silniki ze śmigłami, zamontowany poprzecznie. Innym znanym modelem jest Parrot, ale może on być dość drogi. Jeśli więc to, co napędza cię do zakupu drona, jest zwykłą ciekawością, będziesz chciał kupić drona produkowanego przez Symę: jest tani i doskonałej jakości.

Najlepsze sklepy do kupienia Symy taniej na AliExpress to:
Bloomberg Mikki Shop – sklep ten ma naprawdę dobre oceny i sprzedaje wiele modeli Syma w niesamowitych cenach. Oferuje również części zamienne i akcesoria, takie jak śmigła i akumulatory.
Sklep RC Club – sklep ten jest bardzo ceniony przez opinię publiczną, sprzedaje Symę tanio i funkcjonalnie.
Wellsold – sklep ten sprzedaje różne drony z kamerami HD i szeroką gamą akcesoriów.
Więc na co czekasz? Znajdź dobrej jakości tanie drony na AliExpress i spraw, by wzleciały!