Kupon PureVPN czerwiec 2023

Znajdź najnowsze kody kuponów PureVPN, aby zaoszczędzić jak najwięcej na subskrypcję VPN. Wszystkie oferty są rozsądne, ale z kuponami, kodami promocyjnymi i ofertami PureVPN możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. PureVPN ceni sobie swoich klientów ponad wszystko i robi co w swojej mocy, aby ich zadowolić. Aby sprawdzić aktualności na temat szybkich wyprzedaży, promocji i kuponów PureVPN, zajrzyj na tę stronę.

Czym jest kod kuponu PureVPN?

Kupony przeterminowane PureVPN

Kupony na PureVPNWażność

Jak użyć kupony PureVPN?

Użycie kuponu PureVPN jest proste i nieskomplikowane:

 1. Znajdź najlepszy kod kuponu na liście u góry tej strony
 2. Idź na stronę PureVPN i wybierz plan, który chcesz zamówić
 3. Wybierz preferowaną metodę płatności (karta kredytowa lub PayPal)
 4. Kliknij na „Masz kod kuponu?”
 5. Wpisz kod kuponu w pole, które się właśnie pojawiło

Zwróć uwagę, że użycie kuponu może nie być możliwe przy niektórych planach PureVPN.

Otrzymaj 70% zniżki na plan 2-letni

Weź 2-letni plan ze zniżką 70% i obniżoną ceną $3,33 miesięcznie. Wszystkie oferty mają 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. To najbardziej dogodny plan, jeśli chcesz otrzymać najlepszą zniżkę na subskrypcję PureVPN, a potrzebujesz go na długi czas.

Otrzymaj 7 darmowych dni + 47% zniżki na roczną ofertę

Jeśli nie jesteś przekonany do 2-letniego planu, możesz zdecydować się na roczny plan, który pozwoli ci cieszyć się PureVPN przez 7 dni za darmo, abyś mógł go przetestował. Jeśli będziesz chciał zachować subskrypcję zostaniesz obciążony $69,95 na rok. To 47% zniżki w porównaniu z normalnym, miesięcznym planem.

Zaoszczędź pieniądze z ofertami PureVPN

PureVPN oferuje specjalne promocje na specjalne okazje, takie jak:

 • Oferty na Cyberponiedziałek
 • Oferty VPN na Święta Bożego Narodzenia
 • Oferty VPN na Nowy Rok

W czasie tych specjalnych okazji możesz otrzymać większe zniżki i więcej kuponów promocyjnych.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak już otrzymasz subskrypcję PureVPN, masz 30 dni, aby wypróbować usługę. Jeśli nie będziesz zadowolony, otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy. Aby otrzymać zwrot musisz otworzyć live chat bezpośrednio na stronie internetowej PureVPN i zapytać o zwrot. Zanim to zrobisz upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto. Powinno zająć 5 do 7 dni, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Co to jest PureVPN i jakie usługi oferuje?

PureVPN oferuje absolutną wolność i prywatność w internecie. PureVPN ma świetne recenzje i zaufało mu już ponad milion użytkowników. Oferuje dostęp do najlepszych lokalizacji, a dedykowany serwer streamingowy nie pozostawia wiele do życzenia. Pure VPN pozwala zachować ci nienaruszoną prywatność, ponieważ ma siedzibę w Hong Kongu. Ma wszędzie szybkie serwery i jest tani. Prywatność i zabezpieczenia na poziomie korporacyjnym uchronią cię przed najgorszymi zagrożeniami.

PureVPN ma wiele funkcji, które mogą być następująco pogrupowane:

 • 6500+ serwerów w ponad 140 krajach
 • Protokoły pomocnicze takie jak: OpenVPN, L2TP i SSTP
 • Dedykowany adres IP
 • 24-godzinne wsparcie przez chat
 • Zaawansowane przekierowanie portów – to jest szczególnie przydatne, kiedy potrzebujesz zdalnego dostępu do swojego komputera i nie chcesz, żeby VPN ci przeszkodził
 • Zapora sieciowa NAT
 • Torrent P2P – pochłaniaj swoje ulubione treści
 • Aplikacje na wszystkie platformy – Windows, Android, Mac OS, iOS i niestandardowe aplikacje dla Amazon Fire
 • Android Stick i Android TV
 • Bezpieczeństwo Wi-Fi – PureVPN automatycznie wykrywa, kiedy jesteś podłączony do publicznej sieci Wi-Fi i włącza VPN dając ci natychmiastowe bezpieczeństwo
 • Pakiet Bezpieczeństwa Internetowego – utworzony z funkcji 'Ozone’ i 'Gravity’, które stanowią świetne zabezpieczenia

Obsługa klienta PureVPN

Obsługa klienta jest jedną z najsilniejszych zalet PureVPN. Otrzymasz mnóstwo poradników dla użytkowników i często zadawanych pytań, aby rozwiązać każdy możliwy problem. Jeśli to nie wystarcza, możesz skorzystać z live chat, z zespołem dostępnym 24 na dobę, który szybko odpowiada i jest kompetentny pod względem technicznym. Aby uzyskać szybką odpowiedź ze szczegółowym rozwiązaniem możesz utworzyć zapytanie, które jest popularne w serwisach VPN.

Kupon PureVPN: często zadawane pytania

Gdzie mogę znaleźć kody kuponu PureVPN?

Wszystkie najlepsze i aktualne kupony PureVPN są umieszczone na stronie. Wybierz kod, który najbardziej ci odpowiada i wpisz w pole kodu kuponu, kiedy realizujesz zamówienie.

Czy potrzebuję konta PureVPN, aby wykorzystać kupon?

Na początku nie potrzebujesz konta. Możesz wybrać plan subskrypcji, zastosować kod promocyjny i kiedy sprawdzisz PureVPN, konto zostanie utworzone.